Dzierżawa powierzchni reklamowej

Strona głównaNASZA OFERTA › Dzierżawa powierzchni reklamowej

Autobus komunikacji miejskiej jest nie tylko środkiem transportu publicznego ale też doskonałym nośnikiem reklamy, który codziennie dociera do tysięcy potencjalnych klientów. Państwa oferta może zostać wyeksponowana zarówno w ramkach wewnątrz autobusu jak również na powierzchni zewnętrzej pojazdu.

dzierzawa-powierzchni-reklamowej-140.jpg

W związku z tym, iż jesteśmy przede wszystkim przewoźnikiem, świadczącym usługi komunikacji miejskiej na zlecenie Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku, stosujemy ściśle określone zasady wykorzystywania powierzchni autobusów jako nośników reklam.

Oto najważniejsze z nich:

Szczegółowe zasady znajdą Państwo w załączniku ZASADY WYKORZYSTANIA POWIERZCHNI AUTOBUSÓW JAKO NOŚNIKÓW REKLAM. Zachęcamy do zapoznania się.

dzierzawa-powierzchni-reklamowej-312.jpg

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy w zakresie ekspozycji reklamy wewnątrz autobusów zapraszamy do zapoznania się z Cennikiem oraz wypełnienia i przesłania do nas Zlecenia ekspozycji plakatów (oba dokumenty dostępne w załącznikach u dołu strony).

W celu uzyskania informacji dotyczących warunków ekspozycji reklamy na powierzchni zewnętrzej naszych autobusów prosimy o kontakt:

tel. 59 848 93 12

tel. kom. 691 91 21 28

e-mail marketing@mzk.slupsk.pl

 

 

pliki do pobrania